iToggle (7.x-2.0-beta7) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Path
pl: Ścieżka

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: For example
pl: Przykładowo

en: About
pl: O stronie

en: Important
pl: Ważne

en: Speed
pl: Prędkość

en: Yes/No
pl: Tak/Nie

en: On/Off
pl: Włączony/Wyłączony

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
pl: To pole przechowuje proste wartości tak/nie, włączone/wyłączone.

en: Production (Minified)
pl: Produkcja (Skompresowany)

en: Development (Uncompressed Code)
pl: Deweloperska (Nieskompresowany kod)

en: At least @a
pl: Przynajmniej @a
