iToggle (7.x-2.0-beta7) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Path
ta: பாதை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: About
ta: பற்றி
