iToggle (7.x-2.0-beta8) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Path
uk: Шлях

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Warning
uk: Попередження

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: About
uk: Про модуль

en: Important
uk: Важливе

en: Speed
uk: Швидкість

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: On/Off
uk: Увімкнено/Вимкнено

en: Easing
uk: Ослаблення

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
uk: Це поле зберігає прості опції увімкнено/вимкнено або так/ні.

en: Production (Minified)
uk: Робочий (Стиснений)

en: Development (Uncompressed Code)
uk: Для розробників (Код без стиснення)

en: At least @a
uk: Щонайменше @a
