iToggle (7.x-2.0-beta9) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Warning
ar: تحذير

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: About
ar: حول

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
ar: يخزن هذا الحقل خيارات ابتدائية مثل مشغل/معطل أو نعم/لا.
