iToggle (7.x-2.0-beta9) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।

en: About
bn: সম্পর্কে
