iToggle (7.x-2.0-beta9) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: About
km: អំពី

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​ជម្រើស​បើក​/បិទ ឬ​យល់​ព្រម/ទេ​ សាមញ្ញ ។
