iToggle (7.x-2.0-beta9) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Warning
ro: Avertizare

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: About
ro: Despre

en: Yes/No
ro: Da/Nu
