iToggle (7.x-2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: About
ku: دەربارە
