iToggle (7.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: About
lt: Apie

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
lt: Šis laukelis saugo paprasčiausias on/off arba taip/ne reikšmes.
