iToggle (7.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: About
ps: په اړه
