iToggle (7.x-2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Warning
ur: انتباہ

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
