iToggle (7.x-2.0-rc2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Warning
af: Waarskuwing

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
