iToggle (7.x-2.0-rc2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: About
el: Περί

en: Yes/No
el: Ναι/Όχι

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει στη βάση δεδομένων μια απλή επιλογή Ενεργό/Ανενεργό ή την επιλογή Ναι/Όχι.

en: Production (Minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (Uncompressed Code)
el: Ανάπτυξης (μη συμπιεσμένος κώδικας)
