iToggle (7.x-2.0-rc2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Important
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Speed
kn: ವೇಗ
