iToggle (7.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Warning
oc: Avertiment

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Not published
oc: Pas publicat

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: About
oc: A prepaus

en: Speed
oc: Velocitat

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
oc: Aqueste camp emmagazina d'opcions basicas talas coma on/off o òc/non.
