iToggle (7.x-2.0-rc2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Warning
tr: Uyarı

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: About
tr: Hakkında

en: Yes/No
tr: Evet/Hayır

en: On/Off
tr: Açık/Kapalı

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
tr: Bu alan basit açık/kapalı ya da evet/hayır seçeneklerini depolar.

en: At least @a
tr: En azından @a
