iToggle (7.x-2.0-rc3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: This field is required.
fil: Kinakailangan ang patlang na ito.

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.
