iToggle (7.x-2.0-rc4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Warning
da: Advarsel

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: About
da: Om

en: Speed
da: Hastighed

en: Yes/No
da: Ja/nej

en: On/Off
da: Til/fra

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
da: Dette felt gemmer simple til/fra eller ja/nej værdier.

en: Production (Minified)
da: Produktion (minificeret)

en: Development (Uncompressed Code)
da: Udvikling (ukomprimeret kode)
