iToggle (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Warning
hi: चेतावनी

en: This field is required.
hi: यह फील्ड जरूरी है

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: About
hi: के बारे में

en: Yes/No
hi: हाँ/ना

en: At least @a
hi: कम से कम @a
