iToggle (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Warning
is: Viðvörun

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Not published
is: Ekki birt

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: About
is: Um

en: Yes/No
is: Já/Nei

en: On/Off
is: Á/Af
