iToggle (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Warning
sl: Opozorilo

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: About
sl: O modulu
