iToggle (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Warning
th: การเตือน

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: About
th: เกี่ยวกับ
