iToggle (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།
