iToggle (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
