iToggle (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Animation Speed
hu: Animáció sebessége

en: Not published
hu: Rejtett

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: For example
hu: Például

en: About
hu: Leírás

en: Important
hu: Fontos

en: Display Type
hu: Megjelenítés típusa

en: Yes/No
hu: Igen / Nem

en: On/Off
hu: Be / Ki

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
hu: Ez a mező egyszerű be/ki vagy igen/nem lehetőségeket tárol.

en: Production (Minified)
hu: Stabil (tömörített)

en: Development (Uncompressed Code)
hu: Fejlesztői (tömörítetlen kód)

en: At least @a
hu: legalább @a
