iToggle (7.x-2.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.

en: Not published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കാത്തവ

en: !name field is required.
ml: !name ആവശ്യമാണ്.
