iToggle (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Warning
ne: चेतावनी

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Not published
ne: अप्रकाशित
