iToggle (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Not published
ast: Ensin espublizar

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
