iToggle (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında
