iToggle (7.x-2.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Yes/No
cy: Ie/Na

en: On/Off
cy: Ymlaen/ Diffodd
