iToggle (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.
