iToggle (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.
