iToggle (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: About
my: အကြောင်း
