iToggle (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: About
nl: Over

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: On/Off
nl: Aan/uit

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
nl: Dit veld slaat eenvoudige aan/uit of ja/nee opties op.

en: Production (Minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (Uncompressed Code)
nl: Ontwikkeling (niet gecomprimeerd)

en: At least @a
nl: Tenminste @a
