iToggle (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Warning
be: Увага

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: About
be: Аб

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
be: Гэта поле захоўвае проста значэнні ўключана/выключана (on/off) альбо так/не (yes/no) .
