iToggle (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Warning
eu: Kontuz

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Yes/No
eu: Bai/Ez
