iToggle (7.x-2.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Warning
he: אזהרה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: About
he: אודות

en: Yes/No
he: כן/לא

en: On/Off
he: פועל/כבוי
