iToggle (7.x-2.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.
