iToggle (7.x-2.5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
bg: Това поле съхранява прости on/off или yes/no опции.
