iToggle (7.x-2.5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Warning
cs: Varování

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: About
cs: Popis

en: Yes/No
cs: Ano/Ne

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
cs: Toto pole umožňuje ukládat jednoduché možnosti typu zapnuto/vypnuto nebo ano/ne.
