iToggle (7.x-2.5) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Warning
et: Hoiatus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: About
et: Programmist

en: Important
et: Oluline

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
et: See väli hoiab lihtsaid jah/ei tüüpi väärtusi.
