iToggle (7.x-2.6) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་ཁ་ཕྱེ་དང་ཁ་རྒྱག ཡང་ན་ཡིན་དང་མིན་པའི་གདམ་ཚན་གསོག་འཇོག་བྱེད།
