iToggle (7.x-2.6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:
