iToggle (7.x-2.6) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Warning
ja: 警告

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: About
ja: アバウト

en: Display Type
ja: 表示タイプ

en: Yes/No
ja: はい / いいえ

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
ja: このフィールドは単純な on/off や yes/no オプションを入力します。
