iToggle (7.x-2.7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: This field is required.
is: Hendan reinin er kravd.

en: !name field is required.
is: Reinin !name er kravd.

en: About
is: Um
