iToggle (7.x-2.7) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
