iToggle (7.x-2.8) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Warning
ca: Avís

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Not Published
ca: No publicat

en: About
ca: Detalls

en: Yes/No
ca: Sí/No

en: On/Off
ca: Activat/Desactivat

en: Production (Minified)
ca: Producció (Minimitzat)

en: Development (Uncompressed Code)
ca: Desenvolupament (codi sense comprimir)
