iToggle (7.x-2.8) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
