iToggle (7.x-2.8) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: About
sq: Informacione
