iToggle (7.x-2.9) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Yes/No
bs: Da/Ne
